2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Ostrów Mazowiecka
Dodane 10 maja 2024

Główny księgowy/Główna księgowa

Lokalizacja

Ostrów Mazowiecka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Odpowiedzialność za sporządzenie rocznego sprawozdania finansowego

  • Odpowiedzialność za składanie deklaracji podatkowych- VAT, CIT, JPK

  • Analiza danych księgowych w celu identyfikacji ewentualnych nieprawidłowości

  • Współpraca z audytorami oraz organami kontrolnymi

  • Monitorowanie przepływu gotówki oraz planowanie budżetu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Znajomość przepisów podatkowych i księgowych

  • Umiejętność samodzielnej pracy oraz podejmowania decyzji

  • Zdolność organizacji pracy

  • Znajomość obsługi programów księgowych oraz pakietu MS Office

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w jednej z największych firm w powiecie

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia i premia miesięczna

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość pracy hybrydowej po okresie wdrożenia

  • Wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia rozwojowe

Nr tel.

Wojciech Zadroga 60*******40

Anna Zadroga 60*******70

Lokalizacja

Ostrów Mazowiecka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ostrów Mazowiecka
ID: 917392528