2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Dzierżoniów
Dodane 09 maja 2024

Główny Księgowy/Główna Księgowa PSB FAGO S.K.A

Lokalizacja

Dzierżoniów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

Zakres obowiązków:

  • pełna odpowiedzialność za księgi finansowe, procesy i procedury księgowe

  • sporządzanie sprawozdań finansowych według określonych standardów rachunkowości (pełna rachunkowość)

  • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych

  • kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP)

  • realizacja i nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych

  • przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych

  • organizacja i realizacja procesów wewnętrznych

  • przygotowywanie dokumentacji cen transferowych i związanych deklaracji podatkowych

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Głównego Księgowego

  • wykształcenie wyższe

  • znajomość pakietu MS Office oraz praktyczna umiejętność obsługi programów księgowych

  • komunikatywność, samodzielność i operatywność w działaniu

  • umiejętność kierowania zespołem personalnym

Lokalizacja

Dzierżoniów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Dzierżoniów
ID: 917134273