2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Dolnośląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Wrocław
  6. E-commerce (handel internetowy) - Fabryczna
Dodane 25 kwietnia 2024

Główny Księgowy / Główna Księgowa - Wrocław ul. Szczecińska

Wynagrodzenie

9 000 - 13 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

East Gates Sp. z o.o. - Prężnie rozwijająca się firma działająca w branży e-commerce na rynkach międzynarodowych poszukuje:

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych spółki zgodnie z obowiązującymi regulacjami rachunkowymi i podatkowymi (pełna księgowość)

  • Przygotowywanie i księgowanie zapisów księgowych (rozliczenia międzyokresowe, rozliczenia przedpłat, transakcje bankowe, amortyzacja, odsetki, transakcje skarbowe)

  • Nadzór nad całością procesu księgowego, w tym nad prawidłowością operacji finansowych

  • Nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych, sporządzanie deklaracji (m.in. VAT, CIT, VAT-UE,PIT, PCC, GUS, ZUS)

  • Sporządzanie list płac i rozliczanie delegacji służbowych

  • Sporządzanie jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych oraz miesięcznych raportów

  • Inicjowanie działań w zakresie optymalizacji procesów księgowych i organizacji działu

  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa podatkowego oraz ich bieżące wdrażanie

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem, kompletowaniem i archiwizacją dokumentów księgowych

  • Weryfikacja dokumentów pod względem podatkowym i rachunkowym

  • Ewidencja i inwentaryzacja środków trwałych

  • Dokładne i terminowe przeprowadzanie procesu zamknięcia miesiąca i roku

  • Współpraca z komórką kadrowo-płacową

  • Tworzenie zestawień miesięcznych, kwartalnych i rocznych

  • Współpraca przy integracji nowego systemu ERP

  • Zarządzaniem zespołem finansowym (2-3 osoby)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego,

  • Znajomość prawa podatkowego oraz Ustawy o Rachunkowości oraz umiejętność stosowania w/w przepisów w praktyce,

  • Znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Outlook),

  • Samodzielność, dokładność i pełne zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • Zdolność do współpracy z konsultantami IT,

  • Zdolności analityczne, zorganizowanie i dbałości o szczegóły,

  • Sprawna organizacja pracy i odpowiedzialność za terminową realizację,

  • Umiejętność delegowania zadań na członków zespołu oraz nadzoru nad ich wykonaniem.

    www.eastgates.eu

    Administratorem Twoich danych osobowych jest East Gates sp. z o.o z siedzibą we Wrocławiu przy ul. przy ul. Szczecińskiej 17E 54-517 Wrocław. Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób

    wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do East Gates sp. z o.o. z siedzibą we

    Wrocławiu przy ul. Szczecińskiej 17E Wrocław, zgadzasz się na przetwarzanie

    Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia

    rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 912715961