2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Police
  6. Prace magazynowe - Stare Miasto
Dodane 18 kwietnia 2024

Glówny Magazynier /ka | Mega&Dolce | Lokalna piekarnia | Police

Lokalizacja

Police, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Codziennie dostarczamy mieszkańcom Polic i Szczecina świeże pieczywo - dołącz do naszego prężnie rozwijającego się zespołu jako: MAGAZYNIER, MAGAZYNIERKA.

Praca:

-> Na nocnej zmianie, od godz. 17 do 01

-> W piekarni w Policach

-> Angażująca fizycznie i umysłowo, dynamiczne środowisko i praca w zespole

Kluczowe zadania:

-> Zapakowanie pieczywa do odbioru przez kierowców zgodnie z zamówieniami do sieci kilkudziesięciu punktów, zgodnie z zamówieniami.

-> Koordynacja zamówień na linii produkcja-sklepy: przyjmowanie zamówień od kierownika sprzedaży i przekazanie na produkcję piekarniczą.

-> Weryfikacja poprawności zamówień z zapakowanym asortymentem piekarniczym.

Jeśli:

-> Jesteś odpowiedzialny - to dla nas kluczowa kwestia - i szukasz pracy długoterminowej - praca w samym centrum logistycznym naszej piekarni, dynamiczne środowisko, angażująca fizycznie i umysłowo.

-> Posiadasz aktualną książeczkę sanepidowską - bezpieczeństwo jest kluczowe.

-> Chcesz tworzyć zespół lokalnej, prężnie rozwijającej się piekarni - na tym stanowisku potrzebujemy osób nastawionych na prace w zespole, razem sprawniej!

Wynagrodzenie jest dostosowane do doświadczenia. Umowa o pracę, bądź umowa zlecenie, w zależności od preferencji.

Aplikuj! Czekamy na Ciebie.

Ze względu na ilość ogłoszeń, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje i trzymamy kciuki za wszystkie procesy rekrutacyjne!

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Police, Stare Miasto
ID: 674290237