2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kalisz
Dodane 18 kwietnia 2024

Główny Specjalista ds. BHP, Inspektor p.poż.

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Chętnie wychodzisz z inicjatywą i masz wiele ciekawych pomysłów na nowe usprawnienia? Poszukujemy zmotywowanych pracowników, aby wzmocnić nasz rosnący zespół. Aplikuj na stanowisko:

GŁÓWNY SPECJALISTA DS. BHP, INSPEKTOR P.POŻ.

Miejsce pracy: KALISZ/PARZEW

Zakres obowiązków:

-   Realizacja zadań służby BHP oraz celów i zadań BHP/PPOŻ wynikających z rozporządzenia w sprawie służby BHP

-   Realizacja zadań Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej w celu zapewnienia zgodności z Aktami Prawnymi dotyczącymi ochrony przeciwpożarowej

-   Nadzór, koordynacja, współtworzenie odpowiednich standardów i procedur BHP/ PPOŻ oraz koordynacja i prowadzenie szkoleń BHP/PPOŻ

-   Przeprowadzanie kontroli, audytów i analiz zgodności BHP/PPOŻ wraz z propozycją działań do podjęcia

-   Współpraca z kierownictwem w zakresie ciągłej poprawy warunków i bezpiecznej organizacji pracy oraz podnoszenie świadomości pracowników w zakresie BHP i PPOŻ

-   Wdrażanie i koordynowanie programów doskonalących bezpieczeństwo i ochronę zdrowia, w tym opiniowanie instrukcji BHP na poszczególnych stanowiskach pracy

-   Współpraca z jednostkami zewnętrznymi w obszarze BHP, PPOŻ

-   Zapewnienie zgodności wszystkich działań w Spółce z przepisami BHP

Od kandydatów oczekujemy:

-   Wykształcenia wyższego lub podyplomowego na kierunku związanym z BHP/ PP

-   Aktualnych uprawnień do wykonywania czynności z zakresu ochrony przeciwpożarowej

-   Minimum 5-letniego doświadczenia na samodzielnym stanowisku w służbie BHP

-   Bardzo dobrej znajomości przepisów prawa i procedur z zakresu BHP i PPOŻ oraz umiejętności ich interpretowania

-   Znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excel

-   Asertywność i konsekwencja w działaniu

Co oferujemy?

-   Stabilne warunki oraz zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

-   Ubezpieczenie  grupowe i medyczne

-   Atrakcyjny pakiet benefitów, m.in.: karta MultiSport, bony świąteczne, dofinansowanie do urlopu

-   Inwestujemy w Twój rozwój i możliwość podnoszenia kwalifikacji

- Pracę w ambitnym zespole, z pozytywną energią

BRZMI CIEKAWIE? CZEKAMY NA TWOJĄ APLIKACJĘ

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres email Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Oświadczam, iż wyrażam zgodę / nie wyrażam zgody* na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby dalszych rekrutacji prowadzonych przez  PAULA Ingredients Sp. z o.o.   Brak klauzuli zgody pozostaje bez wpływu na udział w procesie rekrutacji.

Administratorem danych osobowych jest PAULA Ingredients Sp z . o.o. z siedzibą w Kaliszu. przy ul. Łódzkiej 145A. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Dane osobowe są wykorzystywane w celu prowadzenia przez Administratora procesu rekrutacji, na podstawie zgody lub uzasadnionego interesu Administratora. Dane osobowe na potrzeby dalszych rekrutacji przechowywane będą przez okres do 1 roku od daty otrzymania dokumentów aplikacyjnych. Przysługuje Pani/Panu prawo wycofania zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych, prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich zmiany, sprostowania, usunięcia lub przenoszenia, a także prawo do ograniczenia ich przetwarzania oraz do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania dokonywanego przez Administratora. Przysługuje Pani /Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy prawa.

Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się na stronie www: paulaingredients.com/pl/dane-osobowe/.

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 912616949