2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Mazowieckie
  6. Kadry i płace - Warszawa
  7. Kadry i płace - Wola
Bank Ochrony Środowiska SA
Dodane 06 maja 2024

Główny Specjalista ds. Pracowniczych

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • prowadzenie spraw osobowych pracowników Banku oraz naliczanie wynagrodzeń,

  • realizacja procesów kadrowych dotyczących: zatrudniania i zmian warunków umowy o pracę, w tym sporządzanie m.in. umów o pracę, dokumentów związanych ze zmianą warunków pracy i płacy, dokumentów związanych z rozwiązaniem lub wygaśnięciem stosunku pracy, świadectw pracy,

  • weryfikacja, ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy pracowników,

  • doradztwo z zakresu prawa pracy oraz sposobu naliczania wynagrodzeń w odpowiedzi na zapytania menedżerów i pracowników obsługiwanych komórek,

  • przygotowywanie danych do sporządzania i wypłacania list płac z tytułu: wynagrodzeń zasadniczych, innych zmiennych składników oraz ekwiwalentów i wynagrodzeń urlopowych, godzin nadliczbowych, odpraw, odszkodowań, świadczeń ZFŚS.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe magisterskie lub licencjackie,

  • doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą kadrowo/płacową minimum 3 lata zdobyte w okresie ostatnich 5 lat,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • komunikatywność i umiejętność współpracy, dobra organizacja pracy własnej,

  • otwartość na zmiany,

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office.

Mile widziane

  • znajomość systemu ENOVA.

Warunki zatrudnienia:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • możliwość rozwoju w jedynej takiej instytucji z misją ekologiczną o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • dofinansowanie zajęć sportowych,

  • prywatna opieka medyczna,

  • dofinansowanie szkoleń i kursów,

  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,

  • program rekomendacji pracowników,

  • inicjatywy dobroczynne,

  • projekty wolontariackie/ekologiczne,

  • trzy dni wolnego z tytułu wolontariatu,

  • upominki świąteczne,

  • świadczenia świąteczne,

  • sekcje sportowe,

  • program kafeteryjny,

  • dostęp do biblioteki e-booków i audiobooków Legimi,

  • programy wellbeingowy,

  • atrakcyjne lokalizacje biur i oddziałów banku,

  • system premiowy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 913662309