2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Świętokrzyskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Włoszczowa
Dodane 29 kwietnia 2024

specjalista ds. sprzedaży Maszyn - pow. Włoszczowa

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Włoszczowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowe, W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

Opis stanowiska:

  • aktywne poszukiwanie nowych klientów,

  • realizacja planów sprzedaży na przydzielonym terenie - sprzedaż maszyn rolniczych i części,

  • kompleksowa obsługa obecnych klientów firmy,

  • przygotowywanie dokumentacji handlowej,

  • sprzedaż części,

  • promowanie sprzedawanych produktów,

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + premia,

  • pracę w miłym i zgranym zespole,

  • pełnoetatowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • dodatkowe ubezpieczenie grupowe,

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności i rozwoju wewnątrz firmy.

Wymagamy:

  • umiejętności nawiązywania i podtrzymywania kontaktów interpersonalnych,

  • doświadczenia w sprzedaży,

  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu,

  • wykonywania obowiązków z zaangażowaniem,

  • chęci rozwoju i nauki.

Dziękujemy za przesłanie swojej aplikacji i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dołączenie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych))".

Lokalizacja

Włoszczowa,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Włoszczowa
ID: 910249903