2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Lubuskie
  6. Spedycja - Skwierzyna
MONIKA
Dodane 01 maja 2024

Główny spedytor / Planista międzynarodowej w firmie Janas Logistics

Wynagrodzenie

9 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Skwierzyna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Firma Janas Logistics sp. z o.o.  działa z niebywałym rozmachem od blisko 30 lat na rynku europejskim.

Obecnie mamy 3 prężnie działające oddziały firmy:

P1 Park Logistics S3 Skwierzyna zachód

P2 Park Logistics  S3 Skwierzyna południe

P3 Park Logistics  Bitterfeld-Wolfen.

Zatrudniamy ponad 500 pracowników i posiadamy ponad 270 ciągników z naczepami.

W związku z ekspansywną polityką i dalszymi planami rozwoju, poszukujemy pracownika na stanowisko: Transport Planner Team Leader / Planista w międzynarodowej firmie transportowej Janas Logistics.

Masz doświadczenie pracy w planowaniu, dyspozycji, spedycji? Chcesz poszerzyć swoje kwalifikacje i przejąć nadzór nad planowaniem w międzynarodowej firmie transportowej tras/pracy nowoczesnego taboru? Zadzwoń lub umów się na spotkanie, a dowiesz się więcej.

Twój zakres obowiązków:

·         Kontakt operacyjny z klientami - komunikacja z klientem międzynarodowym za pośrednictwem maila oraz telefonu w razie konieczności spotkania z klientami,

·         Nadzorowanie pracy dyspozytorów,

·         Planowanie i organizacja trasy przewozu towarów

·         Przygotowanie wyceny ładunków w odpowiedzi na zapytania klientów,

Nasze wymagania:

·    Doświadczenie w branży transportowej min 3 lata,

·    Znajomość j. angielskiego lub niemieckiego

·    Zdolność do szybkiego podejmowania decyzji

·    Znajomość pakietu MS Office

·    Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

·    umiejętność planowania dnia pracy i systematyczność

·    wysoka kultura osobista oraz komunikatywność

To oferujemy:

·      Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

·      Pracę w młodym zespole

·      Możliwość dodatkowego przyuczenia i awansów

·      Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

·      Bardzo dynamiczne środowisko pracy z szybkim procesem decyzyjnym i otwartością na nowatorskie rozwiązania

·      Praca w siedzibie firmy w nowym oddziale w Skwierzynie - 30 km od Gorzowa Wlkp.

Lokalizacja

Skwierzyna,

Lubuskie

Lubuskie, Skwierzyna
ID: 740852256