2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Mazowieckie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Ostrówek
Dodane 11 kwietnia 2024

Główny technolog ekstruzji rękawa foliowego

Wynagrodzenie

8 500 - 9 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ostrówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad procesami produkcyjnymi

  • Wdrażanie nowych projektów i rozwiązań technologicznych w procesie ekstruzji

  • Doskonalenie procesów oraz opracowanie istotnych parametrów technologicznych

  • Przeprowadzanie testów surowców oraz wyrobów gotowych

  • Tworzenie receptur foli koekstrudowanych i wdrażanie i wdrażanie surowców

  • Optymalizacja kosztów produkcji i usprawnianie procesów technologicznych

  • Dobór surowców do projektów technologicznych oraz realizowanych procesów ekstruzji

  • Analizowanie problemów źródłowych oraz inicjowanie odpowiednich działań korygujących

  • Nadzorowanie działu kontroli jakości

  • Kontakt z dostawcami tworzyw sztucznych

  • Nadzór nad zgodnością wyrobu z wymaganiami klienta

  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie

    Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne: technologia chemiczna, tworzywa sztuczne poligrafia, inżynieria materiałowa - bądź kierunki pokrewne

  • Umiejętność recepturowania i znajomość surowców do produkcji

  • Znajomość procesu ekstruzji foli

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Obsługa oprogramowania Microsoft Office

  • Mile widziana znajomość programu Comarch Optima

  • Umiejętność dokonywania analizy problemu i poszukiwanie optymalnych

  • rozwiązań

  • Szybkie odnajdywanie się w warunkach pracy pod presją czasu

  • Asertywność i umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji

  • Odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

To Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Samodzielne stanowisko w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Profesjonalne szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego

  • Uczestnictwo w targach i konferencjach branżowych

  • Motywacyjny system wynagradzania

  • Praca w zgranym i doświadczonym zespole

  • Wsparcie ze strony przełożonych na każdym etapie pracy

  • Profesjonalne warunki ubezpieczenia na życie

  • Pakiet medyczny

Lokalizacja

Ostrówek,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ostrówek
ID: 909367799