2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Edwardów
Dodane 03 kwietnia 2024

GOFREX - Praca dla Magazyniera / Magazynierki

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Edwardów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma: GOFREX

Branża: Hurtowa sprzedaż online sprzętu gastronomicznego, mieszanek cukierniczych, dodatków i akcesoriów. Producent urządzeń i mieszanki cukierniczo-piekarniczych.

Lokalizacja: Edwardów 13E 05-650 Chynów

Stanowisko: Magazynier (Obsługa Magazynu)

GOFREX to dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży gastronomicznej, specjalizująca się w hurtowej sprzedaży na terenie całej Europy: sprzętu, mieszanek, dodatków i akcesoriów do piekarnictwa i cukiernictwa. Jako producent innowacyjnych urządzeń i autorskich mieszanek, stawiamy na rozwój i ciągłe doskonalenie naszej oferty.

Główne obowiązki:

• Przyjmowanie dostaw

• Ewidencja magazynowa

• Kompletacja zamówień

• Pakowanie i etykietowanie

• Wydawanie towarów

• Utrzymanie porządku w magazynie

• Obsługa zwrotów

• Zarządzanie magazynem

• Współpraca z innymi działami

Wymagania:

• Status ucznia lub studenta do 26 roku życia

• Zdolność do pracy w szybkim tempie i samodzielnej organizacji

• Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

• Możliwość pracy na pół etatu lub pełny etat oraz pracy sezonowej

• Elastyczne godziny pracy (między 7:00 a 16:00)

• Umowę zlecenie na okres próbny 3 miesiące

• Wynagrodzenie w wysokości ok. 4500 zł miesięcznie (pełen etat) + premię uznaniową za zaangażowanie

• Pracę w młodym i przyjaznym zespole

Proces rekrutacyjny:

• Przesłanie CV

• Rozmowa rekrutacyjna w siedzibie firmy

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się razem z GOFREX!

Czekamy na Twoje aplikacje.

Lokalizacja

Edwardów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Edwardów
ID: 909334764