2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Knurów
Dodane 23 kwietnia 2024

Górnik, ślusarz, pracownik fizyczny praca na dole, osoba dozoru

Lokalizacja

Knurów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: Praca zdalnaZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Przedsiębiorstwo HYDROMEL Sp. z o.o. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich poszukuje pracowników do pracy na kopalni: Górników / rabunkarzy / przodkowych Ślusarzy /mechaników osób dozoru średniego i wyższego mechanicznego i górniczego

Obowiązki:

-Praca w systemie zmianowym

-Prace ślusarskie, roboty w przodku, obsługa komór montażowo- demontażowych,

-obsługa i prace związane z zabudową lub demontażem odstawy, prace mechaniczne itp.

Wymagania:

-Wykształcenie : minimum zawodowe -pracownicy z doświadczeniem (w tym emeryci). -Sumienność i odpowiedzialność.

-Umiejętność pracy w zespole jak i wykonywania obowiązków samodzielnie.

Oferujemy:

-Pracę w renomowanej firmie z 27 letnim doświadczeniem.

-Bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do predyspozycji i umiejętności pracownika.

-Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub własna działalność.

Aktualnie pracujemy na KWK Bobrek, KWK Knurów Szczygłowice

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: KADRY: 32 73*********107 / 167 pracujemy codziennie od 6:00 do 15:00 mail: a.folwarczna[małpa]ppupumar.pl oraz hydromel[małpa]ppupumar.pl Informujemy, że nie kontaktujemy się poprzez platformę olx INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATÓW DO PRACY W PRZEDSIĘBIORSTWIE HYDROMEL Sp. z o.o. 1.              Administrator danych Administratorem Twoich danych osobowych (w skrócie: ADO) będzie Przedsiębiorstwo Hydromel Sp. z o.o. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich, dane kontaktowe: ul. Wyzwolenia 14, 41-103 Siemianowice Śląskie, e-mail: hydromel[małpa]ppupumar.pl, tel.: (+48 32) 735 91 67. 2.              Cele i podstawy prawne przetwarzania Twoje dane osobowe będą przetwarzane: a.     w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz   Podstawą prawną przetwarzania danych jest: ·    niezbędność do podjęcia działań przed zawarciem umowy z ADO, na Twoje żądanie – w odniesieniu do danych wskazanych w art. 221 Kodeksu pracy: imię (imiona), nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe oraz wykształcenie, kwalifikacje oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia w zakresie jakim są niezbędne do wykonywania pracy na stanowisku, na które aplikujesz; ·    Twoja zgoda – w odniesieniu do danych wykraczających poza dane wskazane w art. 22 1 Kodeksu pracy, jeśli takie dane przekażesz (np. wizerunek, hobby). Podanie takich danych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich przetwarzanie przez ADO w celu rekrutacji. Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie. b.     w celu przyszłych rekrutacji – na podstawie Twojej odrębnej zgody, jeśli taką wyrazisz. Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie.   3.              Informacja o wymogu podania danych Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie innych danych jest dobrowolne (jeśli ich nie podasz, nie będzie to miało wpływu na możliwość uczestnictwa w rekrutacji).   4.              Informacja o dostępie do Twoich danych osobowych Twoje dane osobowe będą przekazywane następującym kategoriom podmiotów: ·      podmiotom, które stale na zlecenie ADO wykonują czynności wspierające jego działalność: PUMAR Sp. z o.o. (który prowadzi rekrutację w imieniu ADO), ·      podmiotom upoważnionym do ich przetwarzania na podstawie przepisów prawa. 5.              Profilowanie Twoje dane osobowe nie będą wykorzystywane przez ADO do podejmowania wobec Ciebie decyzji w sposób zautomatyzowany (czyli bez udziału człowieka), w tym do profilowania.   6.              Okres przechowywania danych Dane będą przechowywane: ·      do zakończenia rekrutacji, w której bierzesz udział, ·      w przypadku, gdy wyraziłeś/aś zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przyszłych rekrutacji – przez okres 12 miesięcy od dnia pozyskania danych.   7.              Twoje prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych Przysługuje Ci prawo do: ·         dostępu do Twoich danych osobowych oraz otrzymania ich kopii, ·         sprostowania danych - jeśli są nieprawidłowe lub niekompletne, ·         usunięcia danych lub ograniczenia ich przetwarzania (w określonych przypadkach), ·         przenoszenia Twoich danych osobowych (dotyczy to danych przetwarzanych w sposób zautomatyzowany, na podstawie Twojej zgody), ·         wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ·         cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, przy czym wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Jeśli chcesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, przekaż taką informację osobiście lub mailowo do Działu Górniczego Hydromel (kontakt e-mail: dz.gorniczy[malpa]ppupumar.pl

Lokalizacja

Knurów,

Śląskie

Śląskie, Knurów
ID: 645706536