2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Mazowieckie
  6. Kucharz - Magdalenka
Dodane 06 maja 2024

Gościniec Oycowizna zatrudni szefa zmiany/ kucharzy

Wynagrodzenie

30 - 45 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Magdalenka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Gościniec Oycowizna w Lesznowoli zatrudni:

-szefa zmiany

-kucharza kuchni gorącej

-kucharz kuchni zimnej

-kucharza produkcyjnego

Zakres obowiązków :

- przygotowywanie potraw zgodnie z obowiązującymi recepturami

- zapewnienie najwyższej jakości potraw, usług oraz przestrzeganie norm i standardów produkcji

- zachowanie estetyki wydawanych dań

-zachowanie czystości stanowiska pracy

-współpracę z pozostałymi personelem

Szukamy osób:

- posiadających doświadczenie w zawodzie kucharza

- znających podstawy systemu HACCP

- sumiennych, zaangażowanych oraz dyspozycyjnych

Co oferujemy?

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę o dzieło, samozatrudnienie

- terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie (od 20zł netto/godz.)

- stabilne i długoterminowe zatrudnienie

- pracę w stabilnej firmie w miłej atmosferze

Miejsce zatrudnienia:

- Gościniec Oycowizna

05-506 Lesznowola, ul. Słoneczna 241

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy

o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ TERAZ.

Dziękujemy za nadesłanie zgłoszenia. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883)

Lokalizacja

Magdalenka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Magdalenka
ID: 675271542