2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Kujawsko-pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Toruń
Dodane 23 kwietnia 2024

Grafik 3D – Miniature Sculptor Junior/Mid/Senior

Wynagrodzenie

4 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Zapraszamy do składania CV!

Poszukujemy kandydatów do stałej współpracy jako Grafik 3D – Miniature Sculptor (junior/mid/senior).

Jeśli chcesz, żeby z nami tworzyć dla największych brandów  w świecie Fantasy i Sci-Fi – to jest oferta dla Ciebie.

Jeśli jesteś osobą, która pasjonuje się grami bitewnymi, RPG bądź planszówkami – to jest oferta dla Ciebie.

Jeśli szukasz pracy, która nie zamknie Cię w bezosobowym korporacyjnym biurze – to jest oferta dla Ciebie.

Twój zakres obowiązków:

  • Rzeźbienie modeli do gier bitewnych, planszowych i modeli kolekcjonerskich na podstawie concept artów i briefów.

  • Dbałość o detale, kompozycję i proporcje modeli.

  • Tworzenie review sheets dla klientów.

  • Płynna komunikacja z zespołem.

Nasze wymagania:

  • Znajomość Zbrush’a.

  • Podstawowa znajomość Photoshopa i grafiki wektorowej.

  • Znajomość języka angielskiego.

  • Preferujemy pracowników gotowych do pracy stacjonarnej lub hybrydowej.

  • Przyjmujemy zgłoszenia wyłącznie z portfolio.

Mile widziane:

  • Znajomość Blender’a.

  • Umiejętności w zakresie rysunku i malarstwa 2D.

  • Doświadczenie w tworzeniu concept art i digital painting.

  • Pasja do gier bitewnych i planszowych.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie zależne od tego co potrafisz:  4500 zł – 10000 zł brutto.

  • swobodną atmosferę, imprezy integracyjne,

  • praca od 7:00 do 15:00, od poniedziałku do piątku (możliwa praca w trybie hybrydowym ale przy obecności minimum 2-3 dni w tygodniu w studiu).

Den of Imagination to ciągle rozwijająca się firma obecna na rynkach zagranicznych a szczególnie w Stanach Zjednoczonych.

Świadczymy usługi z zakresu projektowania, składania, modelowania i malowania modeli do gier planszowych i bitewnych.

W Den of Imagination pracuje już ponad 60 osób ale do rozwoju nadal potrzebujemy zarówno specjalistów, jak i osób zamierzających zdobyć doświadczenie zawodowe.

Niezależnie zatem na jakim etapie swojej kariery jesteś, napisz do nas. Być może czekamy właśnie na Ciebie. Grafik 3D – Miniature Sculptor  w Firmie Den of Imagination s.c.

Miejsce pracy: Toruń

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 808408902