2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Lubelskie
  6. Grafika - Tomaszów Lubelski
Dodane 04 kwietnia 2024

Grafik - Agencja Reklamowa / Display Stand

Wynagrodzenie

5 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tomaszów Lubelski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Grafik ze znajomością programu Corel

Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie projektów graficznych w programie Corel Draw /Illustrator

  • Przygotowywanie impozycji do druku

  • Obsługa klientów

  • Obsługa poczty e-mail

  • Obsługa urządzeń drukujących i introligatorskich

  • Prace manualne - wyklejanie, wycinanie, plotowanie

Wymagania:

  • Dobra znajomość programu graficznego Corel Draw /Illustrator

  • Znajomość obsługi urządzeń biurowych

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność i zdolność pracy pod presją czasu

  • Sumienność w wykonywania powierzonych zadań

  • Zdolności manualne

  • Dbałość o precyzję i jakość wytwarzanych produktów

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Pracę w zespole profesjonalistów.

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności !!

Portfolio proszę wysyłać na adres: info3dled...gmail.com

Praca skierowana dla osób z minimalnym stażem pracy na podobnym stanowisku 2-3 Lata

BRAK MOŻLIWOŚCI PRACY ZDALNEJ.

Administratorem danych jest 3DLED Arkadiusz Kudyba z siedzibą w Tomaszowie Lubelskim, M.Dąbrowskiej 2. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Lokalizacja

Tomaszów Lubelski,

Lubelskie

Lubelskie, Tomaszów Lubelski
ID: 880650191