2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Gdańsk
  6. Pozostałe oferty pracy - Jasień
Dodane 14 maja 2024

Grafik / asystent / opiekun projektu

Lokalizacja

Gdańsk, Jasień

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

OPIS

Twój zakres obowiązków

- Przygotowywanie plików graficznych do procesu produkcji (krzywe, wektory)

- Wymagana dobra znajomość oprogramowania graficznego typu COREL

- Praca zespołowa z kilkoma grafikami naraz

- Współpraca z dostawcami i kontrahentami dotycząca projektów

- Komunikacja z działem produkcji

Nasze wymagania

Doświadczenie w projektowaniu i konstruowaniu w Corelu SE

Wymagana znajomość programu COREL (praca w 99% w CORELU)

Umiejętność pracy pod presją czasu oraz dobrego zorganizowania

Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy:

Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowę o pracę

Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i umiejętności

Atrakcyjne premie kwartalne

Pracę od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 w zgranym ambitnym zespole.

Możliwość awansu zawodowego w oparciu o ścieżkę kariery

Pracę przy projektach dla znanych światowych marek

Przytulne miejsce pracy

Benefity

ubezpieczenie na życie

kawa / herbata

parking dla pracowników

paczki świąteczne

O nas:

Firma Pretende to jedyna pewna zatwierdzona Polska firma, która nawiązała trwałą członkowską współpracę z ISA (International Sign Association) Jesteśmy silnie zrzeszeni ze światowymi podmiotami producentami liter, szyldów i oznakowania. Razem tworzymy współpracę, która obejmuje realizację celów o podobnym charakterze, przy jednoczesnej samodzielności i niezależności podmiotów w osiąganiu założonych celów. Wszyscy razem dążymy do sukcesu i chcemy, aby Twoja firma stała się dynamiczną, zdrową i ekscytującą częścią światowej gospodarki.

Informacje : Mile widziane portfolio / próbki wykonanych prac wektorowych wykonanych w Corelu.

CV ze zdjęciem wraz z portfolio prosimy przesyłać we wiadomości OLX

Pracujemy w Corelu.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Jasień
ID: 895042492