2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Zachodniopomorskie
  6. Grafika - Szczecin
  7. Grafika - Centrum
Dodane 26 kwietnia 2024

Grafik ds. gadżetów reklamowych

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Praca związana z tworzeniem materiałów reklamowych/gadżetów na potrzeby realizowanego przez firmę projektu tj. budowy Tematycznego Parku Rozrywki Hossoland w Brojcach niedaleko Gryfic (województwo zachodniopomorskie).

Będzie to pierwsza taka inwestycja na Pomorzu Zachodnim.

Chcesz brać udział w tworzeniu naszego projektu? Skontaktuj się z nami!

Twój zakres obowiązków:

  • projektowanie gadżetów reklamowych,

  • przygotowanie grafiki na gadżety reklamowe,

  • katalogowanie i organizacja gadżetów,

  • tworzenie materiałów reklamowych,

  • kontakt z drukarniami i dostawcami,

  • współpraca z innymi działami,

  • wsparcie zespołu w bieżących projektach.

Nasze wymagania:

  • preferowane wykształcenie: studia artystyczne lub techniczne - wzornictwo, grafika lub podobne

  • biegła znajomość programów graficznych,

  • kreatywność, zaangażowanie w realizacje powierzonych zadań,

  • otwartość na rozwiązania,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • sporządzanie dokumentacji technicznej,

  • umiejętność przygotowania plików do druku.

Programy: (do wyboru) W firmie pracujemy na Photoshop, Ilustrator, CorelDraw, Rhinoceros 3D, Cinema 4D, AutoCad, ArchiCad.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 914610291