2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Pomorskie
  6. Grafika - Czarne
Dodane 26 kwietnia 2024

Grafik - Fotograf produktowy

Lokalizacja

Czarne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Meble Negro w Czarnem, zatrudni na stanowisko :

  • Grafik

Zakres obowiązków

  • realizacja zdjęć modeli (obsługa sprzętu fotograficznego, w tym aparatów, statywów, oświetlenia)

  • obróbka zdjęć w Photoshop (retuszowanie , tworzenie aranżacji, korekta nieprawidłowości)

  • tworzenie kart produktów oraz wymiarów modeli

  • tworzenie i aktualizacja bazy zdjęć produktowych oraz katalogowanie

Nasze wymagania

  • obsługa programu do projektowania -Blender

  • znajomość Photoshop oraz Corel-Draw (możliwość przyuczenia)

  • kreatywność

  • obsługa aparatu fotograficznego, komputera

  • wysoka efektywność i wydajność pracy

  • współpraca z innymi działami firmy (technologia, sprzedaż)

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu tel 50*****58

lub w siedzibie firmy w Czarnem przy ul Szczecineckiej 42

Lokalizacja

Czarne,

Pomorskie

Pomorskie, Czarne
ID: 858752916