2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Podkarpackie
  6. Grafika - Dobrzechów
Dodane 08 kwietnia 2024

Grafik komputerowy

Lokalizacja

Dobrzechów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

W związku z rozwojem firmy Modern Forms poszukuje pracownika na stanowisko:

Osoba zatrudniona na oferowanym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie produktów (medale, statuetki, otwieracze, reloki) oraz za przygotowywanie projektów do produkcji.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie produktów: medali, statuetek, otwieraczy itp.

  • Przygotowanie projektów do produkcji.

  • Dokumentacja wykonywanych projektów.

  • Praca w kreatywnym zespole nad nowymi innowacyjnymi produktami (produkowanymi w nowoczesnej technologii).

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku grafika komputerowego, (nie masz doświadczenia? nic straconego! jeśli skończyłeś szkołę kierunkową lub kurs z grafiki, znasz programy graficzne i tworzysz w nich prace - możesz przyjść do nas na staż i doszkolenie)

  • Znajomość oprogramowania: Illustrator CC, Photoshop CC.

  • Kreatywność i pozytywne nastawienie.

  • Samodzielność, komunikatywność i umiejętność pracy samodzielnej oraz w interdyscyplinarnym zespole.

Co możesz zyskać:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się dziale kreatywnym, w pozytywnym zespole.

  • Motywacyjny system premiowy.

  • Rozwijającą pracę przy projektach w technologii w której jedynym ograniczeniem jest własna wyobraźnia.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Normowany czas pracy: 8-godzinny, 5-dniowy tydzień pracy.

  • Komfort pracy związany z dobrą, opartą na systemach informatycznych, organizacją pracy.

  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy (stacja graficzna, najnowsze oprogramowanie).

Miejsce pracy: Dobrzechów (pow. strzyżowski) - praca jest stacjonarna, na miejscu w siedzibie firmy, a nie zdalnie.

Lokalizacja

Dobrzechów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Dobrzechów
ID: 699611533