2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Mazowieckie
  6. Grafika - Zielonka
Dodane 02 kwietnia 2024

Grafik komputerowy

Wynagrodzenie

4 700 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zielonka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma będąca producentem i dystrybutorem produktów pamiątkowych dla turystów poszukuje młodszego grafika, osoby która wesprze nas w codziennej pracy z klientami oraz wniesie nowe spojrzenie i pomysły do tworzenia nowych lepszych produktów pamiątkowych.

PRACA TYLKO STACJONARNA W ZIELONCE POD WARSZAWĄ

Wymagania:

  • swoboda pracy z programem Adobe Photoshop oraz Illustrator (pracujemy na wersji

  • CS6)

  • umiejętność obróbki zdjęć (korekcja kolorystyczna, szparowanie)

  • wyczucie estetyki i kompozycji, kreatywność

  • dobra organizacja pracy

  • odpowiedzialność, zdolność do samodzielnego działania

  • dokładność, bez utraty na tempie pracy

  • ogólnie dobra znajomość obsługi komputera

  • artystyczne podejście do pracy niekolidujące z terminowością zadań

Mile widziane:

  • podstawa InDesign

  • dobra znajomość angielskiego

  • zadania w czasie pracy:

  • tworzenie projektów gadżetów pamiątkowych dla turystów w Polsce

  • pomoc w pracy działu graficznego, przygotowywanie produktów do druku

  • udział w produkcji gadżetów na miejscu

  • przygotowywanie wizualizacji

  • obróbka zdjęć produktów

  • współpraca przy aktualizacji stron internetowych firmy

Oferujemy:

  • umowa o pracę (na zastępstwo - rok czasu)

  • kreatywną pracę nad zróżnicowanymi projektami

  • możliwość pracy przy ploterze laserowym oraz przy nadrukach bezpośrednich

  • na produktach (DTS)

Nie wymagamy dużego doświadczenia, jednak prosimy o przesłanie linka do portfolio prac graficznych wraz z CV w odpowiedzi na ogłoszenie.

Serdecznie prosimy o kontakt tylko osoby z poważnym podejściem do pracy, szanujące czas swój i pracodawcy.

Lokalizacja

Zielonka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Zielonka
ID: 807093929