2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Mazowieckie
  6. Grafika - Wolanów
Dodane 10 kwietnia 2024

Grafik komputerowy

Lokalizacja

Wolanów

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Firma "VikingStore24.com" Sp. Z.O.O. z siedzibą w Kowalance zatrudni osobę na stanowisko Grafik.

Umowa o pracę/B2B.

Zakres obowiązków:

  • współtworzenie komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej firmy, poprzez przygotowywanie materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług (materiały drukowane, grafiki do Internetu). Przygotowywanie kreacji, tekstów i grafik,

  • przygotowywanie materiałów graficznych do Internetu - bannery, szablony grafik, zdjęcia, mailingi, media społecznościowe,

  • przygotowywanie materiałów wizerunkowych BTL (m.in. cenniki, wizytówki, foldery, broszury, ulotki, plakaty, naklejki, opakowania, materiały wystawiennicze itp.) – koncepcja kreatywna, wizualizacja, projekt graficzny oraz przygotowanie DTP,

  • projektowanie oznakowania zewnętrznego (min. projekty witryn) i wyglądu wewnętrznego punktów (branding), przygotowanie plików do druku oraz nadzór nad ich poprawną produkcją,

  • wspieranie działu marketingu w realizacji działań promocyjnych również związanych ze wsparciem sprzedaży,

  • współpraca z podwykonawcami w zakresie produkcji materiałów firmowych na potrzeby firmy.

Nasze wymagania:

  • min. rok doświadczenia pracy w marketingu,

  • min. 2 lata doświadczenia w projektowaniu i DTP, udokumentowane w portfolio,

  • biegła znajomość programów graficznych pakietu Adobe CC

  • umiejętność przygotowywania materiałów do druku mało i wielkoformatowego oraz grafik do Internetu,

  • wyczucie estetyki, znajomość typografii i kompozycji,

  • umiejętność redagowania krótkich tekstów,

  • umiejętność przygotowania grafik i zdjęć na potrzeby Internetu oraz druku,

  • znajomość pakietu Office,

  • terminowość, rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie portfolio oraz CV. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Lokalizacja

Wolanów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wolanów
ID: 910766573