2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Małopolskie
  6. Grafika - Kraków
  7. Grafika - Łagiewniki-Borek Fałęcki
Multi Gastro
Dodane 25 kwietnia 2024

Grafik komputerowy - Graphic Designer | prywatna opieka | nowe biuro

Wynagrodzenie

4 600 - 5 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Multi Gastro jest liderem wśród dystrybutorów wyposażenia dla gastronomii w Polsce. Wyposażamy profesjonalne kuchnie gastronomiczne, restauracje, kawiarnie, piekarnie, cukiernie i wiele innych punktów związanych z gastronomią – od sprzedaży internetowej po rozbudowane projekty technologiczne. Współpracujemy z setkami producentów i dystrybutorów z Europy i nie tylko. Posiadamy największy w Małopolsce salon z showroomem. Jesteśmy na rynku od 13 lat i cały czas, nieustannie przemy naprzód. Naszą siłą jest partnerskie i doradcze podejście do klientów. Stawiamy na stały rozwój i doskonalenie umiejętności.

Zwiększamy teraz nasze siły przerobowe i poszukujemy do pracy pełnych zapału specjalistów, którzy razem z nami będą budować nasz zespół i firmę!

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Grafik

Szukamy osoby kreatywnej z doświadczeniem w przygotowywaniu grafik, katalogów, ulotek, z praktyczną wiedzą przygotowywania materiałów do druku.

Główne zadania:

  • Projektowanie grafik, banerów, ulotek, plakatów, rollupów, etykiet, naklejek, wizytówek, ikonografik, ect.

  • Projektowanie grafik promocyjnych na potrzeby strony internetowej, newsletterów, kampanii reklamowych

  • Edycja i projektowanie gazetek promocyjnych, katalogów od projektu aż po druk

  • Realizacje projektów reklamowych

  • Tworzenie identyfikacji wizualnych

  • Aktywny udział w projektach zespołu i wsparcie pracy działu marketingu

  • Obróbka zdjęć w Photoshopie

  • Współpraca z drukarniami

  • Realizacje zamówień na materiały reklamowe