2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Dolnośląskie
  6. Grafika - Syców
Dodane 09 kwietnia 2024

Grafik komputerowy/Graphic Designer - PUSZMAN

Wynagrodzenie

5 400 - 8 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Syców

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

PUSZMAN sp. z o.o. zatrudnia na stanowisko

Grafik komputerowy/Graphic Designer

Twój zakres obowiązków:

  • projektowanie materiałów marketingowych

  • praca z fotografią produktową, packshoty oraz obróbka graficzna dopasowana do potrzeb strony www

  • projektowanie katalogów, ulotek produktowych

Nasze wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w projektowaniu graficznym,

  • bardzo dobra znajomość Adobe Photoshop, Adobe Illustrator

  • znajomość narzędzi wykorzystywanych w mediach społecznościowych oraz fotografii produktowej

  • duże poczucie estetyki, znajomość zasad kompozycji, kreatywność

  • umiejętność organizowania własnej pracy

  • umiejętność tworzenia atrakcyjnych, angażujących treści

  • otwartość na częste zmiany

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • dużą samodzielność w realizowaniu zadań wg własnych pomysłów

  • stabilne zatrudnienie, w stale rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjny system premiowy powiązany z osiąganymi wynikami

  • umowę o pracę

  • ubezpieczenie grupowe

  • pracę w dynamicznym i zgranym zespole

  • wsparcie w rozwoju zawodowym

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez PUSZMAN sp. z o.o. z siedzibą w: Oleśnicka 2A, 56-500 Syców (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Lokalizacja

Syców,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Syców
ID: 910227786