2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Małopolskie
  6. Grafika - Olkusz
Dodane 21 kwietnia 2024

Grafik komputerowy - pracownik działu DTP

Lokalizacja

Olkusz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Centrum Poligraficzno-Reklamowe OMEGA ART – drukarnia wielkoformatowa i producent systemów reklamowych poszukuje pracownika na stanowisko:

Oczekiwania:

  • znajomość obsługi programów CorelDRAW oraz Adobe Photoshop i InDesign

  • kreatywność i poczucie estetyki

  • komunikatywność, energia w działaniu i dobra organizacja pracy,

  • samodzielność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Obowiązki:

  • tworzenie materiałów marketingowych: katalogów, ulotek, plakatów, bannerów itp.

  • Tworzenie grafik reklamowych, projektów brandingowych i materiałów promocyjnych zgodnie z oczekiwaniami klientów.

  • przygotowywanie plików do druku z dostosowaniem do technologii produkcji

  • kontakt z klientem na etapie akceptacji projektu

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

  • warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia lub zaangażowania w proces nauki

  • dobrą atmosferę pracy

miejsce pracy: Bogucin Mały k/Olkusza

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Poligraficzno-Reklamowe OMEGA ART  dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”

Lokalizacja

Olkusz,

Małopolskie

Małopolskie, Olkusz
ID: 913475199