2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Mazowieckie
  6. Grafika - Radom
Dodane 28 kwietnia 2024

Grafik Komputerowy - Technik (Photoshop + CAD)

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma KAST.pl zatrudni osobę na stanowisku: Grafik - Technik

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie projektów graficznych
  • przygotowywanie prostych rysunków technicznych CAD
  • obsługa plotera drukującego Roland
  • kontrolowanie drukowanych prac
  • laminowane szkła z grafiką (nauczymy)

Wymagania:

  • znajomość programu Photoshop
  • podstawowa znajomość programów CAD
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze plotera (lub chęć do nauki)
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • kreatywność
  • kultura osobista

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres praca[małpa]kast.pl, przez portal OLX lub składanie CV bezpośrednio w firmie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z zawartą klauzulą:

„Oświadczam, że zgodnie z art. 23 ust 1 pkt 1. ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity: Dz.U. z 28.06.2016 r. poz. 922) wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez firmę KAST moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Zostałam/-em poinformowana/-y o prawie wglądu do swoich danych, ich poprawiania oraz o przechowywaniu tych danych w wyżej wymienionym celu. Zostałam/-em poinformowana/-y, że Administratorem Danych jest firma KAST z siedzibą w Radomiu przy ul. Juranda 17”

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 670104121