2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Lubelskie
  6. Grafika - Chełm
Dodane 19 kwietnia 2024

Grafik komputerowy w branży sportowej!

Wynagrodzenie

4 300 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chełm

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Bieżąca możliwość rozwoju

  • Zniżki pracownicze

  • Zatrudnienie w młodym i dynamicznym zespole

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie wysoko jakościowych materiałów graficznych na potrzeby social media, newsletter, banerów reklamowych oraz innych elementów marketingowych

  • Tworzenie projektów odzieżowych

  • Przygotowywanie wizualizacji produktów

  • Przygotowywanie grafik i elementów wektorowych

  • Graficzna obróbka zdjęć do wykorzystania w materiałach graficznych

  • Tworzenie infografik

Wymagania:

  • Doświadczenie minimum 2 lata

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Wysoki poziom estetyki i kreatywności

  • Dbanie o spójność wizerunkową tworzonych materiałów

  • Dobra znajomość dowolnych programów graficznych

  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy własnej

Mile widziane:

  • Portfolio projektów graficznych

  • Status studenta

Informujemy, że Administratorem danych jest Centrum Sportu s.c. z siedzibą w Chełmie przy ul. Lwowskiej 11c. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Chełm,

Lubelskie

Lubelskie, Chełm
ID: 912696880