2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Mazowieckie
  6. Grafika - Siedlce
Dodane 15 kwietnia 2024

Grafik komputerowy w sklepie internetowym

Wynagrodzenie

4 300 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy kreatywnego i utalentowanego grafika komputerowego, który dołączy do naszego zespołu! Jeśli masz pasję do projektowania graficznego i jesteś gotowy na nowe wyzwania, ta praca jest dla Ciebie.

Stanowisko: Grafik Komputerowy (z umiejętnością fotografii produktowej)

Obowiązki:

  • Tworzenie grafik reklamowych na potrzeby sklepu internetowego, serwisów sprzedażowych (allegro i inne) , materiałów promocyjnych do kampanii i innych elementów wizualnych zgodnie z wytycznymi firmy (projekty etykiet itp.).

  • Fotografia produktowa - robienie zdjęć produktów zgodnie z potrzebami firmy.

  • Edycja i retuszowanie zdjęć w celu uzyskania wysokiej jakości grafik produktowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość narzędzi graficznych, takich jak Adobe Photoshop, Adobe Lightroom, Canva itp.

  • Umiejętności fotograficzne i doświadczenie w fotografii produktowej będą mile widziane.

  • Kreatywność, precyzja i umiejętność pracy w zespole.

  • Zdolność do szybkiego uczenia się i adaptacji do zmieniających się potrzeb projektowych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych pomysłów.

  • Przyjazne środowisko pracy i elastyczne godziny.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesłanie swojego CV oraz portfolio zawierającego przykłady dotychczasowych prac w wiadomości. W temacie wiadomości prosimy o wpisanie "Aplikacja na stanowisko Grafika Komputerowego".

Czekamy na Ciebie! Dołącz do naszej kreatywnej ekipy i wspólnie twórzmy wyjątkowe projekty!

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 911458313