2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Opolskie
  6. Grafika - Nysa
Dodane 24 kwietnia 2024

Grafik komputerowy - z doświadczeniem.

Wynagrodzenie

5 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nysa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma NEW COMMERCE Nysa poszukuje pracownika na stanowisko : Grafik Komputerowy.

Od Kandydata oczekujemy :

  • Doskonałych umiejętności graficznych, popartych minimum 2 letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku.

  • Bardzo dobrej znajomości programów z pakietu Adobe ( głównie Photoshop)

  • Kreatywności, znajomości zasad kompozycji i wyczucia estetyki.

  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość zasad i regulaminu allegro odnośnie wystawiania ofert

Zakres obowiązków :

- Tworzenie aukcji allegro

- Sprawne poruszanie się w programie graficznym PHOTOSHOP - warunek konieczny!

- Inwencja twórcza i oryginalny pomysł na szablon graficzny

-doświadczenie minimum dwa lata na podobnym stanowisku.

Oferujemy :

-samodzielne stanowisko pracy, na którym będziesz miał wypływ na rozwój firmy

-stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

-możliwość rozwoju zawodowego i realizowania własnych pomysłów

-atrakcyjne wynagrodzenie

Nie akceptujemy pracy zdalnej.

Prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez olx.

Lokalizacja

Nysa,

Opolskie

Opolskie, Nysa
ID: 778517893