2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Mazowieckie
  6. Grafika - Warszawa
  7. Grafika - Ursus
Elżbieta Stępień
Dodane 24 kwietnia 2024

Grafik Kreatywny 3D

Lokalizacja

Warszawa, Ursus

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

UDS S.A., lider w produkcji materiałów POSM oraz opakowań w Polsce i dostawca usług dla branży retail oraz największych europejskich marek FMCG i DIY, zaprasza do aplikowania na stanowisko Grafika 3D. W związku z naszym dynamicznym rozwojem poszukujemy kreatywnego eksperta, gotowego dołączyć do naszego zespołu w Warszawie.

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy prowadzimy rekrutacje na stanowisko:

GRAFIK KREATYWNY 3D

Miejsce pracy: Warszawa ul. Obywatelska

Twój zakres obowiązków:

  • Projektowanie innowacyjnych grafik 3D standów i opakowań,

  • Tworzenie animacji produktowych i opakowań,

  • Projektowanie grafik i wizualizacji na potrzeby prezentacji produktów.

Nasze wymagania:

  • Biegła znajomość narzędzi 3D takich jak Blender lub Cinema 4D,

  • Znajomość pakietu graficznego Adobe,

  • Doświadczenie w branży retail oraz w projektowaniu materiałów POS,

  • Znajomość zasad DTP i przygotowania projektów do druku (offset, cyfra),

Oferujemy:

  • Pracę w uznanej firmie działającej w branży poligraficznej,

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy B2B,

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,

  • Grupowe ubezpieczenie na życie.

Informacje dodatkowe:

  • Prosimy o dołączenie portfolio (link lub załącznik) do aplikacji. Aplikacje bez portfolio nie będą rozpatrywane.

  • Praca zdalna lub hybrydowa nie jest możliwa, szukamy grafika do pracy stacjonarnej w pełnym wymiarze godzinowym w naszym biurze w Warszawie.

  • Każda aplikacja powinna zawierać klauzulę dotyczącą przetwarzania danych osobowych.

Dołącz do nas i rozwiń swoje umiejętności w dynamicznie rozwijającej się firmie. Czekamy na Twoje aplikacje!

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumencie aplikacyjnym, przez UDS S.A. z siedzibą w Nowym Kawęczynie (96-115), ul. Nowy Kawęczyn 32a, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Mam prawo wycofać udzieloną zgodę w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie takiej zgody przed jej cofnięciem”.

W przypadku gdyby nie doszło do zatrudnienia Państwa na stanowisku, którego dotyczy niniejsze ogłoszenie o pracę, a byliby Państwo zainteresowani objęciem ich procesami rekrutacji prowadzonymi w przyszłości, prosimy o dodanie dodatkowo następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumencie aplikacyjnym, przez UDS S.A. siedzibą w Nowym Kawęczynie (96-115), ul. Nowy Kawęczyn 32a , dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych. Mam prawo wycofać udzieloną zgodę w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie takiej zgody przed jej cofnięciem”.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursus
ID: 860699222