2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Wielkopolskie
  6. Grafika - Poznań
  7. Grafika - Starołęka
BonCard
Dodane 28 kwietnia 2024

Grafik Kreatywny

Lokalizacja

Poznań, Starołęka

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna

Opis

Zakres obowiązków

  • projektowanie materiałów drukowanych i elektronicznych wykorzystywanych w komunikacji marketingowej oraz sprzedaży;

  • tworzenie layoutów folderów, reklam prasowych oraz wszelkich drukowanych materiałów promocyjnych;

  • dbałość o jakość i spójność stylistyczną realizowanych projektów;

  • projektowanie szerokiego spectrum materiałów graficznych –ilustracje, infografiki, banery, reklamy, prezentacje

  • projektowanie i tworzenie ciekawych oraz przemawiających grafik promocyjnych dedykowanych do różnych kanałów: na stronę www, do mediów społecznościowych, sklepów online, responsywnych landing pages.

  • Przygotowywanie video produktowych w oparciu o istniejące materiałyZnajomość mediów społecznościowych

  • Zachowanie zgodności z wytycznymi marki i standardami graficznymi firmy

Wymagania

  • dobra znajomość programów graficznych

  • umiejętność tworzenia kreatywnych i atrakcyjnych projektów graficznych;

  • kreatywność, twórczość, nieszablonowość;

  • poczucie estetyki oraz dbałość o szczegóły;

  • zaangażowanie, inicjatywa i otwartość na nowe wyzwania

  • znajomość bieżących trendów w projektowaniu graficznym

  • dobra organizacja pracy, umiejętność realizacji kilku zadań jednocześnie.

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy - umowa zlecenie lub B2B;

  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

  • udział w ciekawych projektach,

  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

·        przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole, zorientowanym na realizację celów.

  • ubezpieczenie grupowe

  • benefity pozapłacowe

Osoby zainteresowane pracą dla naszej firmie prosimy o zapoznanie się ze stroną internetową www.boncard.pl

W temacie maila prosimy wpisać Numer referencyjny:  Grafik / Poznań oraz : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BonCard Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883) Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BonCard Polska Sp. z o.o. danych osobowych oraz wizerunku zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem/am poinformowany/na o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych i możliwości ich poprawienia, a także o prawe wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Starołęka
ID: 911785980