2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Zachodniopomorskie
  6. Grafika - Szczecin
  7. Grafika - Centrum
Dodane 29 kwietnia 2024

Grafik | Projektant

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy grafików z wyobraźnią, kreatywnych, otwartych na nowe rozwiązania, którzy angażują się w realizację powierzonych działań i chcą rozwinąć swoją twórczość.

Jaki będzie Twój zakres obowiązków?

·        Projektowanie/ tworzenie produktów firmowych

·        Przygotowanie grafiki na produkty

·        Koordynowanie procesu tworzenia produktu

·        Współpraca i kontakt z wykonawcami

·        Odpowiedzialność za produkt końcowy

Co my oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę od pierwszego dnia pracy

·        Pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku

·        Pracę w firmie nastawionej na rozwój

·        Możliwość rozwoju zawodowego

·        Samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków

·        Prywatną opiekę medyczną

Czego oczekujemy od kandydatów:

·        Biegła znajomość języka angielskiego

·        Biegła znajomość programów graficznych tj.: Pakiet Adobe, Corel, Photoshop oraz obsługa plików wektorowych

·        Umiejętność pracy pod presją czasu

·        Bardzo dobra organizacja pracy

·        Umiejętność przygotowania plików do druku

·        Mile widziane wykształcenie artystyczne lub techniczne

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 908392301