2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Małopolskie
  6. Grafika - Tarnów
Dodane 09 kwietnia 2024

Grafik (stacjonarnie w Tarnowie)

Lokalizacja

Tarnów

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Chcesz rozwijać swoje umiejętności przy nowoczesnych, globalnych projektach? Dołącz do nas i pracuj w firmie znanej w Polsce, z ugruntowaną pozycją na rynku - działamy w branży e-learning od 17 lat. Prowadzimy serwisy takie jak: codenga.pl, eduj.pl czy strefakursow.pl, która jest jednym z największych dostawców szkoleń online na polskim rynku.

Przez ostatnie lata zainteresowanie zdobywaniem wiedzy online znacznie wzrosło, w związku z tym poszukujemy nowych osób do zespołu, które pomogą nam nie tylko nadążać za nowymi trendami, ale będą je z nami tworzyć!

Do zespołu do pracy w siedzibie firmy w Tarnowie, poszukujemy grafika.

Uwaga! Do CV dołącz swoje portfolio - bez tego twoje CV nie będzie rozpatrywane.

Twoje obowiązki:

  • projektowanie grafik reklamowych do kampanii marketingowych w internecie

  • tworzenie grafik do social mediów

  • współpraca z innymi działami w firmie

  • znasz narzędzia: Photoshop, XD lub Figma

  • potrafisz pracować w zespole

  • jesteś komunikatywny/a

  • jesteś gotowy/a do pracy stacjonarnej na pełen etat

Lokalizacja

Tarnów,

Małopolskie

Małopolskie, Tarnów
ID: 910556872