2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Śląskie
  6. Grafika - Częstochowa
  7. Grafika - Śródmieście
Dodane 08 kwietnia 2024

Graphic Designer / Grafik / Projektant

Lokalizacja

Częstochowa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

BRANDNESS to studio brandingowo marketingowe.

Projektujemy marki, kreujemy ich silny wizerunek, sprawiamy, że stają się ciekawe, rozpoznawalne i lubiane.

Poszukujemy grafików którzy podobnie jak my są pasjonatami dobrego designu, lubią nieszablonowe rozwiązania i czasem celowo idą pod prąd :)

Twoje zadania:

  • Projektowanie materiałów wizerunkowych

  • Kreowanie logotypów, brand booków i key visuali

  • Przygotowywanie materiałów do druku

Twoje kompetencje

  • Dobra znajomość pakietu Adobe (Illustrator, Indesign, Photoshop). Corelowi mówimy stanowcze „nie” ;)

  • Znajomość zasad projektowania i typografii

  • Wysokie poczucie estetyki, kreatywność

  • Samodzielność i dbałość o szczegóły

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego

  • Podstawy projektowania 3D, animacji

Oferujemy

  • Pracę przy ciekawych projektach brandingowych i marketingowych

  • Stałe zatrudnienie

  • Pracę w kameralnym i zgranym zespole

  • Dobrą atmosferę pracy i inspirujące otoczenie

Jeśli chciałbyś/chciałabyś stać się częścią zespołu Brandness, prześlij nam swoje CV i portfolio w PDFie.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Do przesłanej oferty prosimy o dodanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Brandness Jakub Fornal z siedzibą w Częstochowie, ul. Wolności 77 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest przez Brandness Jakub Fornal z siedzibą w Częstochowie, ul. Wolności 77. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.”

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Śródmieście
ID: 657766205