2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Zachodniopomorskie
  6. Grafika - Szczecin
  7. Grafika - Centrum
Dodane 29 kwietnia 2024

Graphic Designera z umiejętnościami UX/UI

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Zatrudnimy: Graphic Designera z umiejętnościami UX/UI

Lokalizacja: Szczecin, ul. Potulicka 63/8 Szczecin.

Ahoy! Szukamy ambitnej osoby o wysokim poziomie wyczucia estetyki. Osoby z doświadczeniem, ale co ważniejsze o kreatywnym i nowoczesnym spojrzeniu na digital marketing. Evenema wkracza w nowe wyzwania i na nowe rynki. Chcesz dołączyć do ekipy pozytywnie zakręconych ekspertów w branży digital marketingu? Chcesz codziennie wypływać ze szczecińskiej mariny na światowe rynki marketingu? Czytaj poniżej i wysyłaj portfolio. Uwaga! Liczy się czy złapiemy flow!

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie atrakcyjnych i funkcjonalnych interfejsów użytkownika dla różnorodnych platform cyfrowych (strony internetowe, aplikacje mobilne).

  • Tworzenie spójnych i przemyślanych identyfikacji wizualnych marek, w tym logotypów, identyfikacji wizualnych, magazynów, grafik do social media.

  • Współpraca z zespołem projektowym i klientami w celu określenia wymagań oraz kierunków kreatywnych.

  • Monitorowanie trendów w designie oraz technologii i stosowanie ich w praktyce.

    Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w agencji marketingowej lub dziale projektowym.

  • Znajomość narzędzi projektowych takich jak Adobe, Figma lub podobnych.

  • Zrozumienie zasad UX/UI oraz doświadczenie w ich stosowaniu przy tworzeniu aplikacji i www.

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i otwartość na feedback.

  • Kreatywność, samodzielność oraz dbałość o szczegóły.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z metodologiami Agile/Scrum.

    Oferujemy:

  • Pracę w ambitnym zespole pełnym pasjonatów i profesjonalistów.

  • Możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

  • Elastyczne godziny pracy (możliwość pracy hybrydowej).

  • Premie uznaniowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz portfolio. W aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 911876251