2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Głuchołazy
Dodane 24 kwietnia 2024

Grupa Design - Pracownik Produkcji

Lokalizacja

Głuchołazy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Grupa Design – tworzymy by kreować Twoje otoczenie.

Jesteśmy na rynku od 1996 roku, dzięki czemu dziś możemy z dumą zaprezentować szeroką gamę technologii oświetleniowej LED, powierzchni dekoracyjnych dla branży meblarskiej.

Specjalizujemy się również w procesie produkcji profili technicznych z tworzyw sztucznych oraz kompleksowej produkcji modułów oświetleniowych LED.

Dzięki innowacyjnym pomysłom, ciągłej optymalizacji naszych procesów oraz zaangażowaniu naszych 400 pracowników, zapewniamy jakość produktów uznaną na rynku zarówno polskim jak i światowym.

Aby kontynuować nasz międzynarodowy rozwój, poszukujemy zaangażowanych pracowników, którzy wierzą w te same cele co my!

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Twój zakres obowiązków:

-montaż i pakowanie zestawów oświetleniowych,

-obsługa prostych urządzeń kontrolno pomiarowych,

-kontrolowanie jakości wytworzonego produktu.

Nasze wymagania:

-zdolności manualne oraz precyzja w wykonywaniu zadań -warunek konieczny.

-samodzielność i umiejętność organizacji pracy,

-komunikatywność,

-umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- możliwość rozwoju w strukturze firmy,

- niezbędne narzędzia do pracy.

Aplikuj i dołącz do naszego zespołu Grupy Design - czekamy właśnie na Ciebie !

Lokalizacja

Głuchołazy,

Opolskie

Opolskie, Głuchołazy
ID: 902856336