2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Korzenna
Dodane 19 kwietnia 2024

Grupa GRAND zatrudni Księgową/ Księgowego

Lokalizacja

Korzenna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem Grupa GRAND Sp.z o.o. zatrudni Księgową/Księgowego.

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja i księgowanie faktur zakupu, sprzedaży i innych dokumentów księgowych

  • kwalifikowanie dowodów księgowych do ujęcia w księgach

  • monitoring przepisów finansowych i podatkowych

  • analiza zapisów i sald kont księgowych

  • przygotowywanie sprawozdań, raportów oraz analiz na potrzeby Zarządu, banków oraz innych instytucji zewnętrznych

  • prowadzenie ewidencji majątku trwałego w tym inwestycji i naliczanie amortyzacji

  • współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe (rachunkowość, finanse, ekonomia)

  • doświadczenie w pracy w księgowości

  • praktyczna znajomość zasad rachunkowości i prawa podatkowego

  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne

  • dokładność, terminowość, umiejętność pracy w zespole

  • znajomość programów ERP XL, Optima, Enova będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o składanie podań osobiście w naszej siedzibie: 33-322 Korzenna 91 lub na adres e-mail.

Lokalizacja

Korzenna,

Małopolskie

Małopolskie, Korzenna
ID: 664844896