2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Dolnośląskie
  5. Ochrona - Lubin
Dodane 10 kwietnia 2024

Grupa Interwencyjna - Lubin

Lokalizacja

Lubin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Makropol Sp. z o.o.  firma z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku usług ochrony osób i mienia  poszukuje na stanowisko:

Pracownik grupy interwencyjnej z pozwoleniem na broń

Oferujemy:

  • ·   Dogodny system zmian (8, 12 lub 24-godzinne)

  • ·   Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • ·   Kartę Multisport oraz prywatne ubezpieczenie medyczne

  • ·   Terminową realizację świadczeń wynikających z umowy

  • ·   Umundurowanie dostosowane do pór roku

Zakres obowiązków:

  • ·  Sprawne i natychmiastowe podejmowanie interwencji po uzyskaniu sygnału z centrum monitoringu

  • ·  Podjazdy kontrolne pod obiekty w celu sprawdzenia stanu prawidłowego zabezpieczenia

Wymagania:

  • · Zaświadczenie o wpisie na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej wraz z aktualnymi badaniami lekarskimi oraz psychologicznymi

  • Legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni

  • ·  Prawo jazdy jat. B

  • ·  Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

 Osoby zainteresowane ofertą proszę o kontakt pod numerem telefonu 663 555 712 lub za pośrednictwem portalu.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)"

Lokalizacja

Lubin,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Lubin
ID: 910779119