2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Brzeg Dolny
Paulina
Dodane 30 kwietnia 2024

Grupa PCC / Konserwator

Lokalizacja

Brzeg Dolny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do pracy w spółce Chemia-Serwis na terenie Grupy PCC w Brzegu Dolnym poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Konserwatora:

Profil

  • uprawnienia kat B (mile widziane uprawnienia kat. T)

  • praca wymagająca okresowego kierowania pojazdami z napędem silnikowym (ciągnik, kosiarki z napędem)

  • umiejętność pracy w zespole

  • odpowiedzialność, dokładność i uczciwe podejście do pracy

Zadania

  • prowadzenie drobny prac konserwacyjno-hydraulicznych

  • różnego rodzaju prace porządkowe (zamiatanie, zbieranie śmieci, drobnego gruzu, drewna, złomu, wywóz śmieci i odpadów)

  • dbałość o przydzielany sprzęt gospodarczy

  • prace pomocnicze przy załadunku i rozładunku mebli biurowych

Oferta

  • praca w największej grupie chemicznej na Dolnym Śląsku

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w intensywnie rozwijającej się spółce

  • dofinansowanie do karty MultiSport

  • atrakcyjny pakiet socjalny

  • możliwość rozwoju

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Brzeg Dolny,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Brzeg Dolny
ID: 889754994