2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Brzeg Dolny
Marta
Dodane 22 kwietnia 2024

Grupa PCC/ Monter Aparatury / Ślusarz

Lokalizacja

Brzeg Dolny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa PCC przypomina zbiór nieustannych reakcji chemicznych. Jako producent specjalistycznych wyrobów chemicznych i formulacji przemysłowych jest jedną z wiodących firm chemicznych w Polsce i Europie. To tutaj, dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, z drobnych atomów powstają wielkie rzeczy! Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko Monter Aparatury/ Ślusarz!

Profil

  • wykształcenie techniczne, zawodowe,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej / rysunku technicznego / izometrycznego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność,
  • uczciwość i pracowitość,
  • prawo jazdy kat B.

Zadania

  • wykonywanie prac ślusarskich na podstawie dokumentacji rysunkowej,
  • prace montersko-spawalnicze w zakresie konstrukcji stalowej, aparatów, zbiorników, rurociągów, elementów ze stali węglowej jak i nierdzewnej,
  • obsługa narzędzi i maszyn warsztatowych,
  • udział w pracach montażowych na instalacjach produkcyjnych.

Oferta

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę / własna działalność gospodarcza,
  • praca w systemie jednozmianowym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dofinansowanie do programu MultiSport,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,
  • dofinasowanie do wypoczynku,
  • premie świąteczne,
  • ciekawa praca w prężnie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz odbycia szkoleń (wózki widłowe, podnośniki koszowe, suwnice).

PCC Apakor specjalizuje się w projektowaniu, budowie i montażu oraz remontach aparatury przemysłowej, zbiorników, rurociągów i konstrukcji spawanych. Firma oferuje produkty i usługi dla branży chemicznej, petrochemicznej, koksowniczej, górniczej i innych. Bogate zaplecze techniczne, wiedza oraz długoletnie doświadczenie, umożliwiają prowadzenie inwestycji od projektu do realizacji, zgodnie z indywidualnymi potrzebami klientów.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Brzeg Dolny,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Brzeg Dolny
ID: 764206222