2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Brzeg Dolny
Paulina Cicha
Dodane 29 kwietnia 2024

Grupa PCC/ Monter Wod-Kan

Lokalizacja

Brzeg Dolny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

PCC Rokita prowadzi działalność produkcyjno-handlową w ramach trzech strategicznych jednostek organizacyjnych. Są to: Kompleks Chloru, Kompleks Polioli oraz Kompleks Chemii Fosforu. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Montera Wod - Kan

Profil

  • mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn budowlanych lub ciągnika

  • mile widziane prawo jazdy kat. B+E lub T

  • umiejętność organizacji pracy i współpracy w zespole

  • umiejętność optymalnego wykorzystania maszyn i urządzeń

Zadania

  • obsługa składowisk odpadów oraz gospodarki odpadami na Magazynie Transferu Odpadów

  • prace remontowe/modernizacyjne (sieć kanalizacyjna)

  • prace remontowe/modernizacyjne (sieć wodociągowa)

  • prace awaryjne na sieciach wodnych

  • prace awaryjne na  sieciach kanalizacyjnych

  • obsługa koparki, koparko-ładowarki, ładowarki, samochodów ciężarowych

  • prace sprzętem zgodnie z posiadanymi uprawnieniami (ciągnik, kop-ładowarka, koparka, samochód ciężarowy, samochód osobowy)

Oferta

  • praca w systemie 1-zmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie

  • wynagrodzenie i premie kwartalne płatne w terminie

  • dodatkowe benefity: dofinansowanie do wczasów, świąt

  • zapomogi dla pracowników w trudnych sytuacjach losowych

  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • dofinansowanie do karty Multisport, własne boisko i siłownia na terenie firmy

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia, kursy płatne przez pracodawcę

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Brzeg Dolny,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Brzeg Dolny
ID: 811663435