2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Brzeg Dolny
Paulina Cicha
Dodane 25 kwietnia 2024

Grupa PCC / Ustawiacz

Lokalizacja

Brzeg Dolny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa PCC przypomina zbiór nieustannych reakcji chemicznych. Jako producent specjalistycznych wyrobów chemicznych i formulacji przemysłowych jest jedną z wiodących firm chemicznych w Polsce i Europie. To tutaj, dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, z drobnych atomów powstają wielkie rzeczy! Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko Ustawiacza!

Profil

•  Wykształcenie min. zawodowe

•  Mile widziane doświadczenie na stanowisku ustawiacz

•  Gotowość do pracy w systemie zmianowym, 4-brygadowym

Zadania

  • Organizowanie i nadzorowanie pracy drużyny manewrowej

  • Koordynowanie pracy pojazdów manewrowych oraz prac manewrowych przy zestawianiu wagonów

  • Wykonywanie prac manewrowych takich jak rozprzęganie i sprzęganie taboru kolejowego

  • Przestawianie zwrotnic i wykolejnic

  • Zabezpieczanie taboru przed zbiegnięciem itp. wykonywanych w celu odpowiedniego zestawienia pociągów oraz obsługi punktów załadunkowych i rozładunkowych, zgodnie z zasadami prowadzenia prac na torach bocznicy kolejowej PCC Rokita

Oferta

  • Umowa o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Praca w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (dodatki do wczasów i świąt)

  • Siłownia i Boisko na terenie zakładu

PCC Rokita prowadzi działalność produkcyjno-handlową w ramach trzech strategicznych jednostek organizacyjnych. Są to: Kompleks Chloru, Kompleks Polioli oraz Kompleks Chemii Fosforu.

Kompleks Chloru - produkowane są w nim takie substancje chemiczne jak: chlor, ług sodowy, soda kaustyczna, podchloryn sodu, tlenek propylenu, chlorobenzeny i kwas solny. Produkcja w Kompleksie Chloru bazuje na jednej z najnowszych i najnowocześniejszych w Europie, instalacji elektrolizy membranowej.

Kompleks Polioli zajmuje się produkcją podstawowych surowców do produkcji pianek elastycznych, sztywnych i formowanych. Poliole polieterowe (polieterole), sprzedawane są pod nazwą handlową ROKOPOLE. Wykorzystuje się je do wytwarzania poliuretanów, które stanowią obecnie jedną z najszybciej rozwijających się grup surowcowych znajdujących szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach nauki i gospodarki.

Kompleks Chemii Fosforu jest producentem fosforoorganicznych dodatków do tworzyw sztucznych, które obejmują szeroką gamę uniepalniaczy, plastyfikatorów oraz stabilizatorów. Kompleks posiada w swoim portfolio także związki naftalenopochodne, stosowane m.in. jako superplastyfikatory w budownictwie, czy dyspergatory w przemyśle gumowym.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Brzeg Dolny,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Brzeg Dolny
ID: 764033105