2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Wielichowo-Wieś
Dodane 22 kwietnia 2024

GRZYBMAR sp. z o.o. - stanowisko: pakowacz/pakowaczka

Lokalizacja

Wielichowo-Wieś

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma GRZYBMAR sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko:

pakowacz/pakowaczka

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie pieczarek

  • praca na linii produkcyjnej

Istnieje możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub umowy cywilnoprawne zasobami będącymi na przykład studentami, uczniami, osobami dyspozycyjnymi w każdym wieku.

Wszelkie pytania można kierować pod nr tel. 6*6*3*3*5*0*2*5*7

Prześlij do nas swoje CV

Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora, którym jest Grzybmar Sp. z o.o. z siedzibą w Wielichowo-Wieś, przy ul. Łubnicka 1 moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Niniejsza zgoda została wyrażona dobrowolnie i mam świadomość, iż w każdym momencie mogę ją wycofać.

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

I. Zgodnie z art. 13 i 14 Rozporządzenia RODO , informuję, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest Grzybmar Sp. z o.o. z siedzibą w Wielichowo-Wieś, przy ul. Łubnicka 1 Uprzejmie informujemy, iż wyznaczyliśmy Inspektorem Ochrony Danych Osobowych z którym można skontaktować się wysyłając maila na adres: faktury#grzybmar.pl.

II. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na aplikowane stanowisko, na podstawie:

·       art. 6 ust. 1 lit. a - dobrowolna zgoda kandydata np. na przekazanie nam większej ilości informacji, niż prosiliśmy w naszym ogłoszeniu, bądź też okres przechowywania Państwa CV,

·       art. 6 ust. 1 lit. c - realizacja obowiązku prawnego,

·       art. 6 ust. 1 lit. f realizacja celów wynikających z prawnie uzasadnionego interesu np. uwzględnienie roszczeń, zażaleń w związku z prowadzoną rekrutacją.

III. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania rekrutacji albo przez okres na jaki wyrażą nam Państwo zgodę.

IV. W celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego Państwa dane mogą przekazywane podmiotom współpracującym z Administratorem na podstawie zawartych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych, np. dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom usług IT jak m.in. hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

V. Uprzejmie informujemy, iż posiadają Państwo: prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, prawo do ich usunięcia, prawo do ograniczenia ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, co do danych osobowych, których podanie jest dobrowolne oraz prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem.

Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej lub elektronicznej na adres mailowy faktury#grzybmar.pl.

VI. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych – Warszawa, ul. Stawki 2, gdy uznają, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy zgodnego z prawem przetwarzania danych.

VII. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe w zakresie określonym w art. 22(1) par. 1 kodeksu pracy, w pozostałym zakresie jest zaś dobrowolne.

VIII. Państwa dane nie będą podlegały profilowaniu, zautomatyzowanemu przetwarzaniu oraz nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Lokalizacja

Wielichowo-Wieś,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wielichowo-Wieś
ID: 630399829