2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Śląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Katowice
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Śródmieście
Dodane 14 maja 2024

Gym Assistant/ Młodszy Specjalista ds. obsługi klubu CityFit Katowice

Wynagrodzenie

27,70 - 27,80 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Sieć klubów CityFIT poszukuje Gym Asystentki/ Asystenta w Katowicach

Co robi Gym Asystent?

Gym Asystentka/Gym Asystent - przede wszystkim dba o Klubowiczów. Jest pierwszym kontaktem dla Klientów i wizytówką Klubu. Opowiada o naszych usługach, oprowadza po Klubie, prezentuje prawidłową obsługę sprzętu, odpowiada na pytania i pomaga rozwiązywać bieżące problemy Klientów.

Główne obowiązki:

  • utrzymanie klubu w należytym porządku,

  • wsparcie managera klubu oraz zastępcy managera klubu w działaniach operacyjnych,

  • uczestnictwo w eventach oraz konkursach organizowanych przez klub.

Wymagania i kompetencje:

  • preferowani studenci,

  • dyspozycyjność w weekendy i święta

  • dostępność w wymiarze pracy 3/4

  • język angielski w stopniu minimum komunikatywnym

  • ·pozytywne nastawienie pro-klienckie oraz wysokie rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • miła aparycja i zamiłowanie do aktywności fizycznej,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • samodzielność, zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania.

Co oferujemy:

  • miejsce pełne wyzwań i wsparcia w ich realizacji. Dzięki temu rozwijasz się i nabywasz nowe umiejętności,

  • pracę, w której codziennie spotykasz fajnych ludzi. Jesteś częścią naszej społeczności, dzięki czemu przychodzisz tu z przyjemnością,

  • grafik pracy, który możesz dopasować do swoich innych zajęć (np. studia, hobby),

  • nieograniczony dostęp do siłowni, gdyż dbamy o Twoją formę! Bliżej na trening już nie będzie – karnet masz oczywiście za darmo,

  • system motywacyjny, który nagrodzi Twoje zaangażowanie i osiągnięcia.

Zapraszamy do współpracy w naszym CityFit Team'ie!

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 883780072