2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Kamienica Polska
Marcin
Dodane 23 kwietnia 2024

H.Z. Transport Poland Sp. z o.o. Praca kierowca kat C+E

Wynagrodzenie

8 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kamienica Polska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

H.Z. Transport Poland Sp. z o.o. Transport krajowy i międzynarodowy

Poszukujemy pracowników na stanowisko kierowca C+E w ruchu międzynarodowym

Twój zakres obowiązków:

  • kierowanie pojazdem, oraz czynności związane z załadunkiem rozładunkiem

  • nadzór nad powierzonym ładunkiem

  • zgłaszanie wszelkich rozbieżności odbiegających od zlecenia

  • poprawne wypełnianie dokumentów i przestrzeganie procedur

  • dbanie o czystość i stan techniczny taboru, zgłaszanie awarii, problemów oraz inne obowiązki związane z wykonywaną pracą

Nasze wymagania:

  • doświadczenia w transporcie C+E, pozwalającego na samodzielne wykonywanie tras międzynarodowych i/lub krajowych.

  • prawo jazdy kategorii C+E z kodem 95

  • karta kierowcy

  • Chęci do pracy

Mile widziane:

  • doświadczenie w transporcie artykułów chłodniczych, kwiatów

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

  • praca ciągnikami siodłowymi DAF XF/XG+/Mercedes/Volvo z dużymi kabinami,

  • nowa flota, automatyczne skrzynie biegów, klimatyzacja postojowa, mikrofalówka oraz inne udogodnienia dla kierowcy

  • naczepy chłodnie

  • system pracy: 3/2, 4/2 - Kamienica Polska k/ Częstochowy - TYLKO POJEDYŃCZE OBSADY

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia + system motywacyjny

  • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne

  • umowa o pracę

  • szkolenie wstępne zorganizowane w naszej siedzibie w Kamienicy Polskiej k/Częstochowy

  • ciekawą pracę w przyjaznym środowisku

Benefity:

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Marcin - sześć sześć jeden, trzy jeden trzy, cztery zero zero

Łukasz - sześć zero dziewięć, dwa dwa zero, pięć siedem jeden

Lokalizacja

Kamienica Polska,

Śląskie

Śląskie, Kamienica Polska
ID: 776601690