2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Sosnowiec
Dodane 25 kwietnia 2024

Hags Poland / Operator maszyn cnc do obróbki drewna

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy firmą o globalnym zasięgu, światowym liderem w produkcji urządzeń przeznaczonych do zabawy i wypoczynku oraz sprzętu rekreacyjnego i sportowego. Oferujemy szeroki asortyment produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb dla osób w każdym wieku.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator maszyn cnc

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zadania:

  • Obsługa maszyn cnc do obróbki drewna

  • Obróbka elementów drewnianych

  • Praca na podstawie rysunku technicznego, obsługa narzędzi pomiarowych

  • Realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z wymaganiami jakościowymi i ilościowymi

  • Rozwiązywanie problemów produkcyjnych związanych z jakością komponentów

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowiskach związanych z obsługą maszyn cnc do obróbki elementów drewnianych,

  • Zdolności manualne

  • Umiejętność pracy w oparciu o schematy, instrukcje, rysunki techniczne

  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Łatwość uczenia się

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dynamizm w działaniu, operatywność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej

  • Umowę o pracę

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju

  • Zatrudnienie w systemie zmianowym

  • Grupowe ubezpieczenie na życie

  • Pakiety opieki medycznej

  • Świadczenia realizowane z ZFŚS (m. in. wczasy pod gruszą, premie świąteczne)

  • Kartę sportową

  • Parking dla pracowników

  • System premiowy

  • Program poleceń pracowniczych

  • Stabilne zatrudnienie

Zachęcamy do aplikowania i przesłania cv.

Informujemy, że Administratorem danych jest HAGS Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu przy ul. Inwestycyjnej 17. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji, a jeżeli wyrazi Pani/Pan dodatkową zgodę, także w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail iod[at]hags.com.

Osoby, których aplikacje zostaną pozytywnie rozpatrzone, będą powiadomione o terminie rozmowy.

Osoby, których aplikacje zostaną rozpatrzone negatywnie, nie będą o tym informowane, a dokumenty aplikacyjne zostaną usunięte.

W aplikacjach prosimy wpisać jedną z poniższych klauzul:

  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych na potrzeby realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego”

- w sytuacji, jeżeli chcą Państwo wziąć udział wyłącznie w bieżącym procesie rekrutacyjnym;

albo:

  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych na potrzeby realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych”

- w sytuacji, jeżeli chcą Państwo wziąć udział również w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 829530461