2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Wielkopolskie
  5. Praca za granicą - Poznań
  6. Praca za granicą - Stare Miasto
Dodane 07 maja 2024

Praca dla murarzy z j. niemieckim w Monachium

Wynagrodzenie

18 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec oraz Austrii poszukuje doświadczonych murarzy do budowy obiektów od podstaw.

Możliwe zarobki do 20 000 zł

Miejsce pracy: Monachium, Hamburg, Hanower

  • długoterminową, stabilną i legalną pracę,

  • bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),

  • atrakcyjne wynagrodzenie, stawki godzinowe, regularne płatności,

  • BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego *,

  • BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu *,

  • opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

Zadania / zakres wykonywanych prac:

  • wszelkiego rodzaju prace murarskie,

  • obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach murarskich,

  • prace ogólnobudowlane.

Wymagania:

  • min. 3 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,

  • sumienność, rzetelność w pracy,

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,

  • brak nałogów,

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,

  • mile widziane własne auto.

*Szczegółowe informacje dotyczące bonusów dostępne na stronie www.ruben-bau.eu w zakładce oferty pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na adres email.

Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16

tel. 53*******17, 57*******41, 53*******13.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 610261986