2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Łódzkie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Pabianice
OPTO-PLAST
Dodane 29 kwietnia 2024

Handlowiec / Asystent działu sprzedaży

Lokalizacja

Pabianice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Cześć Jak mówią o Tobie, że potrafisz sprzedać piasek arabowi lub drzewo leśnikowi to nie czytaj dalej tylko wysyłaj CV :)

A w dodatku jesteś osobą komunikatywną, ale przede wszystkim fajnym człowiekiem, który nie boi się pracy i potrafi swoimi umiejętnościami oraz osobowością wesprzeć nasz sprzedażowy team, to ogłoszenie kierowane jest właśnie do Ciebie.

Skoro dalej czytasz oznacza, że jesteś osobą handlową i dociekliwą - Super coraz bardziej pasujesz do nas !

OPTO-PLAST s.c. to zgrany zespół uzupełniających się wzajemnie cech osobowości i charakterów.

Wspólnie budujemy biznes na podstawie sprzedaży naszych produktów – oświetlenia LED do branży reklamowej oraz tkanin technicznych.

Czujesz się nieprzekonany to poniżej kilka informacji co możemy zaoferować i czego oczekujemy od Ciebie

to dla Ciebie

  • interesującą pracę pełną ambitnych wyzwań przy ciekawych projektach dla znanych marek

  • rozwijasz umiejętności, a nie tylko wykonujesz powtarzalną, bezmyślną korporacyjną robotę

  • uwielbiamy zamieniać rzeczy niemożliwe w możliwe - Ciebie też nauczymy

  • traktujemy się po ludzku a nie jak cyferka w systemie

  • wewnętrzne szkolenia produktowe i sprzedażowe to normalka

  • narzędzia niezbędne do Twojej pracy

  • pracę w zaangażowanym, wspierającym zespole, który celebruje sukcesy

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • praca w godzinach 8 - 16

  • nieograniczony dostęp do kawy - brak owocowych czwartków, ale za to okazjonalny kebab lub pizza :)

Zakres obowiązków:

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za wsparcie działu sprzedaży, kontakt telefoniczny oraz mailowy z bazy klientów firmy oraz pomoc i współpracę z pracownikami pracującymi w terenie. Do obowiązków należeć będzie również negocjowanie warunków handlowych, monitorowanie procesu realizacji zamówień, utrzymywanie dobrych relacji z klientami oraz z dostawcami. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywne pozyskiwanie klientów, a także ciągłe poszerzanie wiedzy na temat oferowanych produktów oraz ich zastosowań, tak by jak najlepiej doradzić klientowi.

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • doświadczenie na stanowisku sprzedażowym

  • otwartości i zaangażowania w kontaktach z klientami oraz współpracownikami

  • umiejętności efektywnej komunikacji

  • dobrej organizacji pracy, samodzielności i skrupulatności

  • zaangażowania w wykonywane zadania

  • sprawnej obsługi pakietu Microsoft Office

  • zamieniania problemów w wyzwania

  • doświadczenia w pracy z klientem minimum 2 lata

  • chęci podjęcia pracy na dłuższy okres

Jeżeli dopiero w tym momencie wysyłasz CV to znaczy, że lubisz handlować i jesteś super dociekliwy. To tym bardziej pasujesz do nas i z pewnością się z Tobą skontaktujemy

Daj znać w wiadomości do którego etapu doczytałeś

etap 1 Handlowiec

etap 2 handlowiec - dociekliwy

etap 3 handlowiec - super dociekliwy

Lokalizacja

Pabianice,

Łódzkie

Łódzkie, Pabianice
ID: 720935565