2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Przeźmierowo
Dodane 08 maja 2024

Handlowiec branża edukacyjna - cała Polska

Lokalizacja

Przeźmierowo

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca zdalna, Częste podróże służboweRekrutacja online

Firma Akces Edukacja poszukuje osób do pracy na stanowisku Handlowca.

W swojej aplikacji prosimy o wpisanie województwa, na terenie którego chcesz działać stacjonarnie:

  • Dolnośląskie

  • Kujawsko-pomorskie

  • Lubelskie

  • Lubuskie

  • Łódzkie

  • Małopolskie

  • Mazowieckie

  • Opolskie

  • Podkarpackie

  • Podlaskie

  • Pomorskie

  • Śląskie

  • Świętokrzyskie

  • Warmińsko-mazurskie

  • Wielkopolskie

  • Zachodniopomorskie

Istnieje możliwość prowadzenia działań sprzedażowych na terenie całej Polski poza wybranym województwem w trybie zdalnym.

Wymagania:

- Doświadczenie w branży sprzedażowej (preferowane w sektorze edukacyjnym) - Umiejętność nawiązywania i utrzymywania trwałych relacji handlowych

- Silne umiejętności komunikacyjne oraz negocjacyjne - Praca na komputerze, obsługa podstawowych narzędzi MS Office, obsługa systemu CRM

- czynne prawo jazdy co najmniej kat. B

- doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok

- dobra organizacja pracy własnej

- nastawienie na realizację wyznaczonych celów

- gotowość do częstych wyjazdów służbowych

- Zaangażowanie oraz odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań

- Umiejętność pracy samodzielnej oraz zdolność do pracy w zespole

Obowiązki:

- Budowanie i utrzymanie kontaktów z istniejącymi klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów na terenie przypisanego regionu

- Prezentacja oferty Akces Edukacja potencjalnym klientom oraz negocjowanie warunków współpracy

- Planowanie działań handlowych w kalendarzu firmowym

- Monitorowanie rynku, analiza konkurencji i raportowanie wyników sprzedaży

- Przygotowywanie raportów dotyczących działalności handlowej

- Realizacja planu sprzedażowego

Oferujemy:

- Pracę w firmie będącej dystrybutorem znanej na całym świecie marki LEGO

- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, która stawia na wysoki poziom obsługi klientów

- Zatrudnienie na podstawie umowy o współpracy B2B(ponosimy koszty prowadzenia działalności) lub umowy o pracę dla najbardziej zaangażowanych handlowców

- Wdrożenie i szkolenie produktowe

- Niezbędne narzędzia pracy: samochód z kartą paliwową, laptop, telefon komórkowy (także do użytku prywatnego)

- Możliwość rozwoju zawodowego w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku edukacyjnym

- Szansę uczestniczenia w profesjonalnych szkoleniach, które pozwolą rozwijać Twoje umiejętności handlowe

Jeśli jesteś osobą pełną energii, otwartą na wyzwania handlowe i gotową do tworzenia trwałych relacji biznesowych, to czekamy właśnie na Ciebie! Dołącz do naszego zespołu profesjonalistów, którzy dzięki swojej pasji odnoszą sukcesy.

Lokalizacja

Przeźmierowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Przeźmierowo
ID: 916888654