2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Świętokrzyskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Stąporków
Dodane 24 kwietnia 2024

Handlowiec - branża obróbki metali

Lokalizacja

Stąporków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

W związku z dynamicznym rozwojem ZUK Stąporków SA, poszukujemy osób na stanowisko: Handlowiec ( branża obróbki metalu )

Zakres obowiązków : ·

Aktywne pozyskiwanie nowych klientów ; ·

Realizacja planów sprzedaży; ·

Stałe analizowanie działań konkurencji na rynku wraz z rekomendacją zmiany w polityce sprzedaży; ·

Budowanie długofalowych relacji z klientami; ·

Analizowanie dokumentacji technicznej

Wymagania :  ·

Mile widziane wykształcenie techniczne ·

Doświadczenie na stanowisku handlowca; ·

Komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych; ·         Dyspozycyjność, umiejętność pracy pod presją czasu; ·

Umiejętność prowadzenia negocjacji biznesowych; ·

Prawo jazdy kat. B; ·

Znajomość MS Office; ·

Znajomość branży metalowej ( obróbka, konstrukcje) – mile widziane;

Oferujemy : ·

Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji oraz doświadczenia; ·

Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę; ·

System premii; ·

Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju; ·

Niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, telefon, laptop);

Lokalizacja

Stąporków,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Stąporków
ID: 802045389