2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Myszków
Dodane 18 kwietnia 2024

Handlowiec branży stalowej

Lokalizacja

Myszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Grupa firm o ugruntowanej pozycji na rynku, zajmująca się przetwarzaniem i dystrybucją blach stalowych poszukuje pracownika na stanowisko: Handlowiec branży stalowej

Obowiązki:

  • aktywna analiza podległego rynku oraz poszukiwanie i pozyskiwanie nowych odbiorców

  • budowanie i utrzymanie długotrwałych relacji biznesowych

  • dbałość o wysoką jakość obsługi klientów oraz dobry wizerunek firmy

  • aktywne realizowanie celów sprzedażowych

  • bieżące raportowanie działań i wyników sprzedażowych

  • bieżąca współpraca z Dyrektorem Handlowym

Wymagania:

  • mile widziana znajomość branży stalowej lub budowlanej

  • zdolność negocjacji i znajomość technik aktywnej sprzedaży

  • samodzielność, dobra organizacja pracy i doświadczenie w prowadzeniu działań handlowych

  • dyspozycyjność, komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania i utrzymywania stałych relacji z klientami

  • prawo jazdy kat. B

  • obsługa programów Word, Excel

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość ciągłego rozwoju oraz nabywanie nowych branżowych doświadczeń

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV w wiadomości lub kontakt telefoniczny 53*******73

Lokalizacja

Myszków,

Śląskie

Śląskie, Myszków
ID: 912713921