2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Zarządzanie projektami
  5. Zarządzanie projektami - Małopolskie
  6. Zarządzanie projektami - Kęty
Dodane 10 kwietnia 2024

Handlowiec do pozyskiwania klientów (usługi informatyczne)

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kęty

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży IT, specjalizującą się w oferowaniu kompleksowych usługi informatycznych. W związku z rozwojem naszej działalności poszukujemy doświadczonego Handlowca, który dołączy do naszego zespołu i pomoże nam w pozyskiwaniu nowych klientów biznesowych, takich jak firmy i oświaty, do stałej współpracy.

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych,

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych,

  • Prowadzenie negocjacji handlowych oraz przygotowywanie ofert,

  • Analiza rynku i monitorowanie działań konkurencji.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w przedziale 4-6 tys. zł netto miesięcznie,

  • Atrakcyjny system prowizyjny uzależniony od wyników,

  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Narzędzia niezbędne do pracy,

  • Pracę w zespole profesjonalistów, którzy chętnie dzielą się wiedzą,

  • Szkolenia produktowe i rozwój kompetencji zawodowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B, preferowane w branży IT,

  • Umiejętność budowania relacji z klientami i prowadzenia negocjacji,

  • Samodzielność w działaniu oraz wysoka motywacja do pracy,

  • Znajomość branży IT oraz trendów rynkowych będzie dodatkowym atutem.

Jeśli jesteś osobą, która potrafi efektywnie komunikować się z klientami, posiada umiejętności negocjacyjne i chce pracować w dynamicznie rozwijającym się środowisku – dołącz do nas!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres email.

Dołącz do nas i razem rozwijajmy naszą firmę!

Lokalizacja

Kęty,

Małopolskie

Małopolskie, Kęty
ID: 910773625